Tennisspeler

Competitie

Teamindeling competitieteams

De teamindeling van de competitieteams van LTC NOHN vind je hieronder.

Zondag 

Mix 1, 4e klasse gemengd landelijk
Harold Dekens, Tim Lambeck, Erik Hardenberg, Ton Koning, Nicol Tinselboer, Daphne Keizer, Lisanne Steen, Marieke Helmers 

Mix 2, 7e klasse gemengd landelijk
Tim Terburg, Herman Dekens, Wouter Kugel, Gonny de Vries, Gerda Venema, Marjan Meijer, Reineke Timmer

Heren 1, 6e klasse heren landelijk
Roderik Veerkamp, Willy van der Lei, Jarno Nienhuis, Rolf Lambeck, Mark Kugel, Roelf Vegter, Piet Aardse, Mike Sportel 

Jeugd mix 1 (11 t/m 17 jaar), 2e klasse gemengd landelijk
Timo de Munck, Pascal Romp, Wouter Jager, Nienke Oosting, Floor van Bruggen, Lei Overeem

Jeugd Groen 1, Worldtour (Tenniskids)
Chris de Boer, Martine Nienhuis, Maud van Bruggen, Mirte Attema, Monique Aardse  

Jeugd Groen 2, Worldtour (Tenniskids)
Lars Kaman, Lan Overeem, Sofie Buijs, Cheyenne Schäfer, Lieke de Bondt, Kirsten Soikromo
 

Zaterdag

Mix dubbel 1, 2e klasse gemengd regio Noord-Oost 
Stef Niemeijer, Bert Thoma, Peter Steen, Annemiek van Teerns, Hilda Luijckx 

Mix dubbel 2, 3e klasse gemengd regio Noord-Oost 
Johan Scharft, Dennis Funcke, Frans Luijckx, Sander Dortland, Paula Nienhuis, Barbara Eelsing
 

Donderdag 

V&W Mix 1, regio Veendam & Winschoten 
Ruud de Vries, Wim van der Veen, Bert Thoma, Gerda Letmaath, Bianca de Jong, Ali Smit, Irma Steen 

8&9-team, 8&9 competitie landelijk
Margreet Bulder, Judith Meerstra, Tedje Hakkenberg, Manon, Judith Hol

Damesdubbel 1, donderdagochtend damesdubbel regio Noord-Oost 
Bina Veerkamp, Gerda Venema, Gonny de Vries, Annemiek van Teerns, Marjan Meijer, Hilda Luijckx, Maria Christiaanse
 

Standen & programma 

Hieronder vind je de standen en het wedstrijdschema van onze competitieteams. 

Zondag mix 1, 4e klasse gemengd landelijk

Stand NOHN 1
Team Gespeeld Gewonnen Punten
1. De Kalkwijck 2 7 7 41
2. Veracket 4  7 5 34
3. GSTC 1 7 4 33
4. TAM 5 7 3 31
5. Cream Crackers 4 7 3 28
6. Muntendam 1 7 2 23
7. NOHN 1  7 1 23
8. GLTB 2 7 0 10


Wedstrijden NOHN 1

Datum Tijd Thuis Uit  Eindstand
08-04-2018 09.00 uur TAM 5  NOHN 1 5-3
15-04-2018 11.30 uur NOHN 1  GSTC 1 3-5
22-04-2018 10.00 uur GLTB 2 NOHN 1 2-6
06-05-2018 11.30 uur NOHN 1  Muntendam 1 2-6
13-05-2018 11.30 uur NOHN 1  Veracket 4 3-5
27-05-2018 10.00 uur  Cream Crackers 4 NOHN 1 4-4
03-06-2018 11.30 uur NOHN 1 De Kalkwijck 2 2-6


Zondag mix 2, 7e klasse gemengd landelijk

Stand NOHN 2
Team Gespeeld Gewonnen Punten
1. Leo 1 6 6 42
2. NOHN 2 6 5 33
3. Veendam 1 6 4 30
4. Oldencate 1 6 3 24
5. Van Starkenborgh 4 6 2 19
6. Mentheda 1 6 3 18
7. GSTC 4 6 0 15
8. 't Fivelveld 2 6 0 11

Wedstrijden NOHN 2
Datum Tijd Thuis Uit  Eindstand
08-04-2018 10.30 uur NOHN 2 GSTC 4 5-3
15-04-2018 12.00 uur  Van Starkenborgh 4 NOHN 2 2-6
22-04-2018 10.30 uur NOHN 2 Leo 1 1-7
06-05-2018 10.30 uur  't Fivelveld 2 NOHN 2 1-7
13-05-2018 10.00 uur  Mentheda 1 NOHN 2 0-8
27-05-2018 10.30 uur NOHN 2 Oldencate 1 6-2
03-06-2018 10.30 uur NOHN 2 Veendam 1  7-1


Zondag heren 1, 6e klasse

Stand NOHN 1 (Heren) 
Team Gespeeld Gewonnen Punten
1. Zuidlaren 1 6 5 28
2. NOHN 1 6 3 24
3. Peize 1 5 3 21
4. Norg 2 6 2 18
5. Ter Apel 2 6 2 18
6. GLTB 3 4 1 13
7. Zuidlaren 2 5 0 6
8. Bargeres 3 6 0 4

Wedstrijden NOHN 1 (Heren)
Datum Tijd Thuis Uit  Eindstand
08-04-2018 13.00 uur NOHN 1 Ter Apel 2 4-2
15-04-2018 09.00 uur Zuidlaren 2 NOHN 1 1-5
22-04-2018 13.00 uur NOHN 1 Peize 1 3-3
06-05-2018 14.00 uur GLTB 3 NOHN 1 3-3
13-05-2018 09.00 uur  Zuidlaren 1 NOHN 1 3-3
27-05-2018 13.00 uur NOHN 1 Bargeres 3 6-0
03-06-2018 11.00 uur Norg 2 NOHN 1 1-5


Zondag Jeugd Mix 1, 2e klasse gemengd 11 t/m 17 jaar

Stand NOHN Jeugd Mix 1
Team Gespeeld Gewonnen Punten
1. Veendam 1 7 7 38
2. De Kalkwijck 1 7 6 32
3. Sla Raak Winschoten 1 7 4 30
4. Ten Boer 1 7 4 26
5. NOHN 1 7 3 14
6. Emmen 2 7 2 14
7. Tiolo 1  7 1 10
8. Haren GN 1 7 0 2

Wedstrijden NOHN Jeugd mix 1
Datum Tijd Thuis Uit  Eindstand
08-04-2018 10.00 uur  Emmen 2 NOHN 1 2-4
15-04-2018 10.30 uur NOHN 1 Sla Raak Winschoten 1 0-6
22-04-2018 09.00 uur  Ten Boer 1 NOHN 1 6-0
06-05-2018 10.30 uur NOHN 1 Tiolo 1 6-0 
13-05-2018 10.30 uur NOHN 1 De Kalkwijck 1 UITGESTELD
Verplaatst naar 20-05
20-05-2018
(Inhaalwedstrijd)
10.30 uur NOHN 1 De Kalkwijck 1
0-6 
Inhaalwedstrijd (13-05)
27-05-2018 09.00 uur Haren GN 1 NOHN 1 2-4
03-06-2018 09.00 uur Veendam 1 NOHN 1 6-0 


Zondag Jeugd Groen 1, Tenniskids (Worldtour) 

Stand NOHN Jeugd Groen 1
Team Gespeeld Gewonnen Punten
1. Cream Crackers 1 6 6 29
2. Haren 1 6 5 29
3. Starkenborgh 1 6 3 23
4. De Kalkwijck 1 5 2 16
5. Winsum 1 6 3 14
6. NOHN 1 5 1 11
7. Leo 1 5 0 5
8. Ten Boer 1 5 0 5

Wedstrijden NOHN Jeugd Groen 1
Datum Tijd Thuis Uit  Eindstand
08-04-2018 09.00 uur NOHN 1 Winsum 1 2-4
15-04-2018 08.30 uur Cream Crackers 1 NOHN 1 4-2
22-04-2018 09.00 uur NOHN 1 Leo 1 4-2
06-05-2018 09.00 uur Starkenborgh 1 NOHN 1 UITGESTELD 
Verplaats naar 16-05-2018
13-05-2018 09.00 uur  Ten Boer 1 NOHN 1 3-3 
16-05-2018 15.00 uur  Starkenborgh 1 NOHN 1 6-0 (Inhaalwedstrijd 06-05-2018) 
27-05-2018 09.00 uur NOHN 1 Kalkwijck 1 1-5
03-06-2018 09.00 uur  Haren 1 NOHN 1 5-1


Zondag Jeugd Groen 2, Tenniskids (Worldtour) 

Stand NOHN Jeugd Groen 2
Team Gespeeld Gewonnen Punten
1. Kalkwijck 1 6 4 31
2. Haren 1 6 4 31
3. GLTB 2 6 4 25
4. Fivelveld 2 6 1 18
5. NOHN 2 5 1 11
6. Odivia-E 3 6 0 10
7. Woldmeppers 1 4 0 6
8. Starkenborgh 2 5 0 0

Wedstrijden NOHN Jeugd Groen 2
Datum Tijd Thuis Uit  Eindstand
08-04-2018 09.00 uur Odivia-E 3 NOHN 2 4-2
15-04-2018 09.00 uur NOHN 2 Woldmeppers 1 AFGELAST
Verplaatst naar 10 juni 
22-04-2018 09.00 uur  Fivelveld 2 NOHN 2 5-1
06-05-2018 09.00 uur NOHN 2 Starkenborgh 2 6-0
13-05-2018 09.00 uur NOHN 2 GLTB 2 1-5
27-05-2018 09.30 uur  Kalkwijck 1 NOHN 2 6-0 
03-06-2018 09.00 uur NOHN 2 Haren 1 1-5
10-06-2018
Wordt gespeeld 
in Harkstede 
09.00 uur NOHN 2 Woldmeppers 1 
Inhaalwedstrijd
(15-04-2018) 


Zaterdag Mix Dubbel 1, 2e klasse gemengd dubbel 

Stand NOHN Mix Dubbel 1 
Team Gespeeld Gewonnen Punten
1. GKTC 1 6 3 15
2. NOHN 1 6 2 14
3. Musselkanaal 1 6 2 13
4. De Hertenkamp 1 6 0 6

Wedstrijden NOHN Mix Dubbel 1
Datum Tijd Thuis Uit  Eindstand
07-04-2018 13.00 uur  NOHN 1 GKTC 1 3-1
14-04-2018 10.00 uur Musselkanaal 1 NOHN 1 1-3
21-04-2018 13.30 uur De Hertenkamp 1 NOHN 1 2-2
05-05-2018 10.00 uur  GKTC 1 NOHN 1 2-2 
12-05-2018 13.00 uur  NOHN 1 Musselkanaal 1 2-2
26-05-2018 13.00 uur  NOHN 1 De Hertenkamp 1 2-2 

 

Zaterdag Mix Dubbel 2, 3e klasse gemengd dubbel 

Stand NOHN Mix Dubbel 2 
Team Gespeeld Gewonnen Punten
1. Bedum 1  7 7 26
2. De Kalkwijck 1 7 5 19
3. Leo 1 7 3 16
4. Nienoord 1 7 3 15
5. Schipborg 1 7 3 13
6. Peize 3 7 1 12
7. NOHN 2 7 1 6
8. Are You Ready 1 7 0 5

Wedstrijden NOHN Mix Dubbel 2
Datum Tijd Thuis Uit  Eindstand
07-04-2018 13.00 uur Leo 1 NOHN 2 4-0
14-04-2018 13.00 uur  NOHN 2 Nienoord 1 1-3
21-04-2018 13.00 uur De Kalkwijck 1 NOHN 2 4-0
05-05-2018 13.00 uur  NOHN 2  Are You Ready 1 3-1
12-05-2018 13.00 uur  NOHN 2 Bedum 1 0-4
26-05-2018 14.00 uur Peize 3 NOHN 2 2-2 
02-06-2018 13.00 uur  Schipborg 1 NOHN 2 4-0 

 

V&W Mix 1, regio Veendam & Winschoten 

Stand NOHN V&W Mix 1
Team Gespeeld Gewonnen Punten
1. De Stirum 1 0 0 0
2. Kalkwijck 1 0 0 0
3. Veendam 1 0 0 0
4. Uneswido 1 0 0 0
5. De Stirum 2 0 0 0
6. Veendam 2 0 0 0
7. Kalkwijck 2 0 0 0
8. NOHN 1 0 0 0

Wedstrijden NOHN V&W Mix 1
Datum Tijd Thuis Uit  Eindstand
12-04-2018 19.00 uur Veendam 2 NOHN 1 2-2
19-04-2018 19.00 uur NOHN 1 Kalkwijck 2 1-3
26-04-2018 19.00 uur De Stirum 1 NOHN 1 4-0 
17-05-2018 19.00 uur NOHN 1 De Stirum 2 2-2
24-05-2018 19.00 uur Uneswido 1 NOHN 1 2-2 
31-05-2018 19.00 uur Veendam 1 NOHN 1 1-3
07-07-2018 19.00 uur NOHN 1 Kalkwijck 1  

Donderdag 8&9 1, 2e klasse 8&9 competitie 

Stand NOHN 8&9
Team Gespeeld Gewonnen Punten
1. De Stirum 1 6 5 10
2. Nitec 1 6 5 10
3. Tiod 1 6 3 6
4. Tiolo 2 6 1 4
5. NOHN 1 6 1 4
6. Tiolo 1 6 0 3
7. Valthermond 1 6 1 2
8. Annen 1 6 0 1

Wedstrijden NOHN 8&9
Datum Tijd Thuis Uit  Eindstand
05-04-2018 19.30 uur NOHN 1 De Stirum 1 0-2 
12-04-2018 19.30 uur  Tiolo 1 NOHN 1 1-1
19-04-2018 19.30 uur NOHN 1 Valthermond 1 2-0
26-04-2018 19.00 uur  Nitec 1 NOHN 1 2-0
17-05-2018 19.00 uur Tiolo 2 NOHN 1 1-1
24-05-2018 19.30 uur NOHN 1 Tiod 1 2-0 
31-05-2018 19.30 uur NOHN 1 Annen 1 Verpaatst naar 07-06-2018

 

Donderdag damesdubbel 1, 2e klasse Damesdubbel regio Noord-Oost

Stand NOHN Damesdubbel 1
Team Gespeeld Gewonnen Punten
1. Schipborg 1  7 6 25
2. NOHN 1 7 5 24
3. Tulp-Gieten 1 7 4 17
4. Annen 1 7 1 12
5. De Hertenkamp 1 7 2 12
6. Be Quick 1887 2 7 1 9
7. Zuidlaren 3 7 1 8
8. Zuidlaren 2 7 0 5

Wedstrijden NOHN Damesdubbel 1
Datum Tijd Thuis Uit  Eindstand
05-04-2018 10.00 uur De Hertenkamp 1 NOHN 1 0-4
12-04-2018 09.30 uur NOHN 1 Zuidlaren 3 2-2
19-04-2018 09.30 uur  Schipborg 1 NOHN 1 2-2
26-04-2018 09.30 uur NOHN 1 Be Quick 1887 2 4-0
17-05-2018 09.30 uur Zuidlaren 2 NOHN 1 0-4
24-05-2018 09.30 uur NOHN 1 Tulp-Gieten 1 4-0 
31-05-2018 09.30 uur  Annen 1 NOHN 1 0-4 

Mogelijkheden tot het spelen van competitie

Onze vereniging heeft als streven iedereen competitie te kunnen laten spelen. Zo is het moegelijk om een nieuw team te beginen mits genoeg spelers beschikbaar zijn (4 + 2 reserves). Mochten er niet genoeg spelers zijn voor een nieuw team dan zal het bestuur proberen een passend team te vinden voor jou.

De competities worden altijd in het voorjaar gespeeld. Er kan competitie worden gespeeld in een herenteam, damesteam of mixed-team. Ook voor de jeugd worden er competities georganiseerd.

Bij een mixed-team bestaat een team uit minimaal 2 heren en 2 dames en worden op zaterdag de volgende partijen gespeeld: 1 heren-enkel, 1 heren-dubbel, 1 dames-enkel, 1 dames-dubbel en 1 gemengd-dubbel. Op de zondag is het anders en worden dan de volgende partijen gespeeld: 2 heren-enkels, 1 heren-dubbel, 2 dames-enkels, 1 dames-dubbel en 2 gemengd-dubbels. Bij een heren of damesteam bestaat een team uit 4 personen van gelijke kunnen en worden de volgende partijen gespeeld: 4 enkels en 2 dubbels.

Organisatie

De KNLTB organiseert competities op de zaterdag, zondag en voor de jeugd op zaterdagmorgen of de woensdagmiddag. Behalve de KNLTB is er in onze omgeving een organisatie actief die beoogt het recreatieve tennissen in competitieverband te bevorderen. Dat is de kring V&W (Veenkoloniën en Winschoten). Deze organisatie organiseert op de donderdagavond een competitie voor heren- en mixeddubbels en op de woensdagochtend een competitie voor damesdubbels.

Inschrijven

Inschrijvingen voor competitieteams moeten altijd aan het eind van het voorafgaande jaar gebeuren. In de Nieuwsbrief of op de website wordt u tegen die tijd geattendeerd op de mogelijkheid om deel te nemen aan een competitie. Als u zich opgeeft, zal de TC trachten u bij een team te plaatsen.